přeskočit k navigaci »

Program Chebských vánočních trhů 2017

Představujeme Vám CHEBSKÉ VÁNOČNÍ TRHY 2017

Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad, Cheb 25. 11. - 26. 12. 2017

„prožijte kouzlo českých Vánoc..."

  • OTEVÍRACÍ DOBA PRODEJNÍCH STÁNKŮ od 11:00 do 20:00 hod. (do 21:00 hod. šenk u kluziště)
  • OTEVÍRACÍ DOBA LEDOVÉ PLOCHY (KLUZIŠTĚ) 
    • od 9:30 do 14:00 hod. - pro školy ve všední dny
    • od 14:00 do 21:00 hod. - pro veřejnost ve všední dny
    • od 9:30 do 21:00 hod. - pro veřejnost o víkendech
    • půjčovna bruslí - 50 Kč/ děti 30 Kč
  • OTEVÍRACÍ DOBA JEŽÍŠKOVY DÍLNY 
    • od 8:30 do 13:00 hod. - pro školy ve všední dny
    • od 14:00 do 19:00 hod. - pro veřejnost ve všední dny
    • od 10:00 do 12:00 hod. a od 14:00 do 19:00 hod. - pro veřejnost o víkendech
  • V PRŮBĚHU TRHŮ BUDE ZPŘÍSTUPNĚNA VYHLÍDKA NA NÁMĚSTÍ Z RADNIČNÍ VĚŽE
  • FLAŠINETÁŘ - od 15:00 do 19:00 hod.
  • ZVONKOHRA - v 17:00 hod.
  • 25.11. sobota

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:10 hod.  SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ VÁNOČNÍCH TRHŮ 
      * NEW * V horní části náměstí ozvučení a LED obrazovka
    • 17:10 - 17:11 hod.  ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMKU
    • 17:15 - 17:35 hod.  PETRA JANŮ
    • 17:35 - 17:55 hod.  Diskotéka pro děti s Vánočním andělem na ledě
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 26.11. neděle

    • 14:00 - 14:30 hod.  České vánoce s flašinetem
    • 14:30 - 15:00 hod.  ANDREA TÖGEL KALIVODOVÁ
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Pěvecké vystoupení - Bartscha Blažková
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  ANDREA TÖGEL KALIVODOVÁ
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 27.11. pondělí

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  SOUTĚŽE na ledě
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  SOUTĚŽE na ledě
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 28.11. úterý

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  skupina Bád Boys
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  skupina Bád Boys
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 29.11. středa - * NEW * Den chebských umělců

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  ZUŠ představuje svoje aktivity
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:30 - 17:55 hod.  ZUŠ představuje svoje aktivity
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 30.11. čtvrtek

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  SOUTĚŽE na ledě
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  SOUTĚŽE na ledě
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 1.12. pátek

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Kouzlení s flašinetem
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  České vánoce s flašinetem
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 2.12. sobota

    • 14:00 - 14:30 hod.  Pěvecké vystoupení Kristiny Kůtkové z Chebu
    • 14:30 - 15:00 hod.  BÁRA BASIKOVÁ
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Pěvecké vystoupení - Bartscha Blažková
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  BÁRA BASIKOVÁ
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 3.12. neděle

    • 14:00 - 14:30 hod.  Pěvecké vystoupení - Bartscha Blažková
    • 14:30 - 15:00 hod.  IVAN HLAS TRIO
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Pěvecké vystoupení Kristiny Kůtkové z Chebu
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  IVAN HLAS TRIO
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 4.12. pondělí

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  skupima Bád Boys
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  skupima Bád Boys
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 5.12. úterý

    • 16:00 - 18:00 hod.  Čertovský rej
    • 16:01 - 16:30 hod.  Soutěže na ledě s čerticí
    • 16:30 – 17:00 hod.  YVETTA BLANAROVIČOVÁ
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Pohádka - Čertovská, Chebské divadlo
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  YVETTA BLANAROVIČOVÁ
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 6. 12. středa - * NEW * Den chebských umělců

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  TS MAGICSTAR CHEB
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:30 - 17:55 hod.  CHEBSKÝ CHRÁMOVÝ SBOR
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 7.12. čtvrtek

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Kapela Liwid
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  Kapela Liwid
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 8.12. pátek

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  SOUTĚŽE na ledě
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  Kouzlení s flašinetem
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 9.12. sobota

    • 10:00 - 10:30 hod.  4.ZŠ Cheb – pěvecký kroužek
    • 10:30 - 11:00 hod.  MŠ Bezručova – Pásmo vánočních písní a koled
    • 11:00 - 11:30 hod.  MŠ 26. Dubna
    • 11:30 - 12:00 hod.  3.ZŠ Cheb – pěvecký, recitační a taneční kroužek
    • 13:00 - 13:30 hod.  SCHŠ
    • 13:30 - 14:00 hod.  1.ZŠ Cheb – hudebně taneční kroužek
    • 14:00 - 14:30 hod.  ZUŠ – dramatický kroužek
    • 14:30 - 15:00 hod.  5.ZŠ Cheb – pěvecký sbor Koťata
    • 15:00 - 15:30 hod.  DĚTI RÁJE
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  ZUŠ – Sedmikrásky a Kopratiny
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  DETI RÁJE
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 10.12. neděle

    • 10:00 - 10:30 hod.  MŠ Do Zátiší
    • 10:30 - 11:00 hod.  MŠ Komenské
    • 11:00 - 11:30 hod.  6.ZŠ Cheb – Dramatický kroužek
    • 11:30 - 12:00 hod.  2.ZŠ Cheb – Pěvecký sbor
    • 13:00 - 13:30 hod.  ZŠ Cheb – Pěvecký sbor Flamengo
    • 13:30 - 14:00 hod.  MŠ Osvobození
    • 14:00 - 14:30 hod.  DDM SOVA
    • 14:30 - 15:00 hod.  MŠ Malé náměstí
    • 15:00 - 15:30 hod.  OLGA LOUNOVÁ
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Pěvecké vystoupení - Bartscha Blažková
      17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  OLGA LOUNOVÁ
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 11.12. pondělí

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Pěvecká třída Mgr. Štěpánky Steinové
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  SOUTĚŽE na ledě nebo na pódiu
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 12.12. úterý

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  SOUTĚŽE na ledě
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  BRAZILSKÉ BOJOVÉ UMĚNÍ  - Libre Capoeira Team
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 13.12. středa * NEW * Den chebských umělců

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.   TRINITY SHOW
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  TRINITY SHOW
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
    • 18:00 - 18:15 hod.  Česko zpívá koledy s Chebským deníkem a ZUŠ Cheb
  • 14.12. čtvrtek

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  SOUTĚŽE na ledě
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  SOUTĚŽE na ledě
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 15.12. pátek

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  BRAZILSKÉ BOJOVÉ UMĚNÍ  - Libre Capoeira Team
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  České vánoce s flašinetem
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 16.12. sobota

    • 14:00 - 14:30 hod.  Pěvecké vystoupení - Bartscha Blažková
    • 14:30 - 15:00 hod.  ALEŠ BRICHTA trio
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  vystoupení - SK Kraso Cheb
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  ALEŠ BRICHTA trio
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 17.12. neděle

    • 14:00 - 14:30 hod.  Pěvecká třída Mgr. Štěpánky Steinové
    • 14:30 - 15:00 hod.  JITKA ZELENKOVÁ
    • 16:30 - 17:00 hod.  HC Stadion Cheb
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  České vánoce s flašinetem
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  JITKA ZELENKOVÁ
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 18.12. pondělí

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  SOUTĚŽE na ledě
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  SOUTĚŽE na ledě, nebo na pódiu
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 19.12. úterý

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  SOUTĚŽE na ledě
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  BRAZILSKÉ BOJOVÉ UMĚNÍ  - Libre Capoeira Team
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 20. 12. středa - * NEW * Den chebských umělců

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.   HC Stadion Cheb
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:30 - 17:55 hod.   HC Stadion Cheb
    • 17:25 - 17:55 hod.  České Vánoce s Flašinetem
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 21.12. čtvrtek

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  SOUTĚŽE na ledě nebo na pódiu
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  SOUTĚŽE na ledě nebo na pódiu
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 22.12. pátek

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Vystoupení - SKK - Ostrov
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  Kouzlení s flašinetem
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 23.12. sobota

    • 14:00 - 14:30 hod.  České Vánoce s flašinetem
    • 14:30 - 15:00 hod.  VLADIMÍR HRON
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Krasobruslařský klub Cheb
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  VLADIMÍR HRON
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 24.12. neděle

    • 11:00 – 14:00 hod.  Prodejní stánky
    • 11:00 – 23.00 hod.  Ledová plocha
    • 22:00 – 23:00 hod.  Stánky s občerstvením
    • 22:25 – 22:30 hod.  PONOCNÝ
    • 22:30 – 23:00 hod.  Štědrovečerní koledy na ledě
  • 25.12. pondělí

    • 14:00 – 14:30 hod.  SOUTĚŽE na ledě

    • 14:30 – 15:00 hod.  MARTIN MAXA

    • 17:00 – 17:01 hod. Zvonkohra

    • 17:01 – 17:25 hod SOUTĚŽE na ledě

    • 17:25 – 18:00 hod. MARTIN MAXA

  • 26.12. úterý

    • 14:00 – 14:30 hod.  diCaprio
    • 14:30 – 15:00 hod.  JAKUB SMOLÍK
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 – 17:25 hod   diCaprio
    • 17:25 – 18:00 hod.  JAKUB SMOLÍK
 
 
Chebské vánoční trhy

Chebské vánoční trhy
29. listopadu - 26. prosince 2014