přeskočit k navigaci »

Program Chebských vánočních trhů 2016

Představujeme Vám CHEBSKÉ VÁNOČNÍ TRHY 2016

Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad, Cheb 26. 11. - 26. 12. 2016

„prožijte kouzlo českých Vánoc..."

  • OTEVÍRACÍ DOBA PRODEJNÍCH STÁNKŮ od 11:00 do 20:00 hod. (do 21:00 hod. šenk u kluziště)
  • OTEVÍRACÍ DOBA LEDOVÉ PLOCHY (KLUZIŠTĚ) 
    • od 9:30 do 14:00 hod. - pro školy ve všední dny
    • od 14:00 do 21:00 hod. - pro veřejnost ve všední dny
    • od 9:30 do 21:00 hod. - pro veřejnost o víkendech
    • půjčovna bruslí - 50 Kč/ děti 30 Kč
  • OTEVÍRACÍ DOBA JEŽÍŠKOVY DÍLNY 
    • od 8:30 do 13:00 hod. - pro školy ve všední dny
    • od 14:00 do 19:00 hod. - pro veřejnost ve všední dny
    • od 10:00 do 12:00 hod. a od 14:00 do 19:00 hod. - pro veřejnost o víkendech
  • V PRŮBĚHU TRHŮ BUDE ZPŘÍSTUPNĚNA VYHLÍDKA NA NÁMĚSTÍ Z RADNIČNÍ VĚŽE
  • FLAŠINETÁŘ - od 15:00 do 19:00 hod.
  • ZVONKOHRA - v 17:00 hod.
  • 26.11. sobota

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:10 hod.  SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ VÁNOČNÍCH TRHŮ
    • 17:10 - 17:11 hod.  ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMKU
    • 17:15 - 17:35 hod.  Helena Vondráčková
    • 17:35 - 17:55 hod.  Diskotéka pro děti s Vánočním andělem na ledě
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 27.11. neděle

    • 14:00 - 14:30 hod.
    • 14:30 - 15:00 hod.  RANGERS
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Pěvecké vystoupení
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  RANGERS
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 28.11. pondělí

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Pěvecké vystoupení Bartsha Blažkové
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  Pěvecké vystoupení Štěpánky Steinové
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 29.11. úterý

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  Soutěže pro děti
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 30.11. středa

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  České Vánoce s Flašinetem
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 1.12. čtvrtek

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  BRAZILSKÉ BOJOVÉ UMĚNÍ  - Libre Capoeira Team
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 2.12. pátek

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  Soutěže pro děti
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 3.12. sobota

    • 14:00 - 14:30 hod.  Pěvecké vystoupení
    • 14:30 - 15:00 hod.  MARCELA HOLANOVÁ
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Pěvecké vystoupení Štěpánky Steinové
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  MARCELA HOLANOVÁ
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 4.12. neděle

    • 14:00 - 14:30 hod.  Kramářské písně dua Fellner a Helmer
    • 14:30 - 15:00 hod.  PAVEL VÍTEK
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Kramářské písně dua Fellner a Helmer
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  PAVEL VÍTEK
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 5.12. pondělí

    • 16:00 - 18:00 hod.  Čertovský rej 
    • 16:01 - 16:30 hod.  Soutěže na ledě s čerticí
    • 16:30 - 17:00 hod.  HEIDI JANKŮ
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Pohádka - Čertovská, Chebské divadlo
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  HEIDI JANKŮ
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 6.12. úterý

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Hokejisté HS stadion Cheb
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  Sbor Dobrovolných Hasičů Cheb - Háje
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 7.12. středa

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  Soutěže pro děti
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 8.12. čtvrtek

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Pěvecké vystoupení Štěpánky Steinové
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  BRAZILSKÉ BOJOVÉ UMĚNÍ  - Libre Capoeira Team
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 9.12. pátek

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  České Vánoce s Flašinetem
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  Soutěže pro děti
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 10.12. sobota

    • 10:00 - 10:30 hod.  4.ZŠ Cheb – pěvecký kroužek
    • 10:30 - 11:00 hod.  MŠ Bezručova – Pásmo vánočních písní a koled
    • 11:00 - 11:30 hod.  MŠ Komenského
    • 11:30 - 12:00 hod.  3.ZŠ Cheb – pěvecký, recitační a taneční kroužek
    • 13:00 - 13:30 hod.  SCHŠ
    • 13:30 - 14:00 hod.  1.ZŠ Cheb – hudebně taneční kroužek
    • 14:00 - 14:30 hod.  ZUŠ – dramatický kroužek
    • 14:30 - 15:00 hod.  5.ZŠ Cheb – pěvecký sbor Koťata
    • 15:00 - 15:30 hod.  HELENA ZEŤOVÁ, ANDREA MEA
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  ZUŠ – Sedmikrásky a Kopratiny
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  HELENA ZEŤOVÁ, ANDREA MEA
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 11.12. neděle

    • 10:00 - 10:30 hod.  MŠ Do Zátiší
    • 10:30 - 11:00 hod.  MŠ 26.Dubna – Radovánek, pásmo zimních písní s pohybem
    • 11:00 - 11:30 hod.  6.ZŠ Cheb – Dramatický kroužek
    • 11:30 - 12:00 hod.  2.ZŠ Cheb – Pěvecký sbor
    • 13:00 - 13:30 hod.  ZŠ Cheb – Pěvecký sbor Flamengo
    • 13:30 - 14:00 hod.  MŠ Osvobození
    • 14:00 - 14:30 hod.  DDM SOVA
    • 14:30 - 15:00 hod.  MŠ Malé náměstí
    • 15:00 - 15:30 hod.  MAXIM TURBULENC
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Krasobruslařský klub Cheb
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  MAXIM TURBULENC
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 12.12. pondělí

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Pěvecké vystoupení Štěpánky Steinové
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  České Vánoce s Flašinetem
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 13.12. úterý

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  Sbor dobrovolných hasičů Cheb - Háje
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 14.12. středa

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Krasobruslařský klub SKK Ostrov
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  Krasobruslařský klub SKK Ostrov
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 15.12. čtvrtek

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  BRAZILSKÉ BOJOVÉ UMĚNÍ  - Libre Capoeira Team
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 16.12. pátek

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Kramářské písně dua Fellner a Helmer
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  Kramářské písně dua Fellner a Helmer
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 17.12. sobota

    • 14:00 - 14:30 hod.  České Vánoce s Flašinetem
    • 14:30 - 15:00 hod.  STANISLAV HLOŽEK
    • 15:30 - 16:00 hod.  Hokejisté HS stadion Cheb
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Krasobruslařský klub Cheb
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  STANISLAV HLOŽEK
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 18.12. neděle

    • 14:00 - 14:30 hod.  Krasobruslařský klub Karlovy Vary
    • 14:30 - 15:00 hod.  MONIKA ABSOLONOVÁ
    • 15:30 - 16:00 hod.  Krasobruslařský klub Karlovy Vary
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Krasobruslařský klub Cheb
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  MONIKA ABSOLONOVÁ
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 19.12. pondělí

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  Soutěže pro děti
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 20.12. úterý

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  Sbor dobrovolných hasičů Cheb - Háje
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 21.12. středa

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  Soutěže pro děti
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 22.12. čtvrtek

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  BRAZILSKÉ BOJOVÉ UMĚNÍ  - Libre Capoeira Team
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 23.12. pátek

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  České Vánoce s Flašinetem
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 24.12. sobota

    • 11:00 - 14:00 hod.  Prodejní stánky
    • 11:00 - 23:00 hod.  Ledová plocha
    • 22:00 - 23:00 hod.  Stánky s občerstvením
    • 22:25 – 22:30 hod.  Zvonkohra
    • 22:30 - 23:00 hod.  Štědrovečerní koledy na ledě
  • 25.12. neděle

    • 14:00 - 14:30 hod.  Kramářské písně dua Fellner a Helmer
    • 14:30 - 15:00 hod.  ADAM MIŠÍK unplugged
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Kramářské písně dua Fellner a Helmer
    • 17:25 - 17:55 hod.  ADAM MIŠÍK unplugged
  • 26.12. pondělí

    • 14:00 - 14:30 hod.  Pěvecké vystoupení Bartsha Blažkové
    • 14:30 - 15:00 hod.  LÁĎA KERNDL
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Soutěže pro děti
    • 17:25 - 17:55 hod.  LÁĎA KERNDL
  • TVOŘENÍ JEŽÍŠKOVA DÍLNA 2016

    I v letošním roce se můžete těšit na oblíbené vánoční tvoření v Ježíškově dílně v Chebu.

    OTEVÍRACÍ DOBA:

    PRO ŠKOLY: pondělí až pátek 8:30 - 14:15

    PRO VEŘEJNOST: pondělí až pátek 14:30 - 19:00, sobota a neděle 10:00 - 12:00 a 14:00 - 19:00

    Hlavní NOVINKOU jsou nové prostory, kde budeme vyrábět, a to prostory bývalé galerie G4 v Kamenné ulici č. 2.

    V DOPOLEDNÍ části je připraveno tvoření pro ŠKOLY, kdy si školáci mohou vybrat z 10 různých výrobků s vánoční tématikou.

    V ODPOLEDNÍ části a o VÍKENDECH se těšíme na tvoření s návštěvníky z řad veřejnosti. Tvořit budeme tradičně vánoční ozdoby a dekorace z různých materiálů jako jsou dřevo, sláma, šišky, korálky, plsť, papír, sádra a další. Těšit se můžete na 13 druhů a věříme, že každý si vybere.

     

    NOVINKA Č. 2
    Každý čtvrtek se můžete těšit na SPECIÁLNÍ TÉMATICKÉ TVOŘENÍ
    1.12. TVOŘÍME VÁNOČNĚ Z PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ aneb šišky, bukvice, oříšky, dřevo a chvojí
    8.12. QUILLINGOVÉ VÁNOČNÍ OZDOBY aneb hrátky s proužky papíru
    15.12. 3D KORÁLKOVÉ OZDOBY aneb šijeme z drátem a korálky
    22.12. VÁNOČNÍ OZDOBY ZE SLÁMY aneb pleteme ze slámy

    NOVINKA Č. 3
    Těšit se můžete na víkendové JARMARKY S HANDMADE VÝROBKY od místních výrobců. Čekat na vás budou krásné ručně dělané dárečky - šperky, ozdoby, dekorace a i něco na zub bude
    :)

    Na tvoření s Vámi se těší Hannie, Janča,Lenča a Jitka

    Více informací : hlavní vedoucí: Hannie Kertis, Tel: 737 36 83 83

 
 
Chebské vánoční trhy

Chebské vánoční trhy
29. listopadu - 26. prosince 2014